Blog o rodině
V=N Mystika
Ricky Maty
Ženy a muži
Práce zábavou
ŘízeníRozvody a sítěKe stažení, zdarmaJak přežítPráce s kamenemSlovanská unieExcel
křídla index modrý
flekatý index černý
svmodrý index černý
smrtihlav index černý
fešák index černý
fialový index černý
fialový index černý
Slovanská unie mapy
Slovanská unie mail
Úvod stránek
Mapa stránek

Islám

MapyUnieBěloruskoČeskoPolskoSlovenskoUkrajinaDiskuseIslám

Islám v ČR, v Evropě, ve světě

Porovnejte obsah Nového zákona z Bible, nauku Budhismu nebo jiná morálně zaměřená náboženství a nauky s islámem. Morálně zaměřené nauky se snaží o pozvednutí člověka a posílení spolupráce mezi lidmi. Islám se snaží jen o prosazení islámu. Tedy vraždění, násilí, znásilňování, prodej žen a dětí do otroctví, lhaní a vytváření dvojích pravidel pro věřící a nevěřící. Islám uznává pouze boj. Doufám, že proti němu bude použit boj všemi prostředky. Nedělejte si iluze, že to nebude boj proti konkrétním lidem. Bude.

Srovnejte činy, postoje a názory Ježíše, Buddhy a Mohameda. Jejich život a morální hodnoty.
Chtěli byste žít vedle a s Ježíšem nebo Buddhou. Nechtěl byste žít vedle nebo s Mohamedem, pokud nejste psychopat a násilník.

Ať se zúčastníte nějakého setkání na téma islám, nebo o něm čtete, zjistíte, že většina účastníků nebo diskutujících se cítí být na generálním štábu. V první linii se necítí být téměř nikdo. "Šaría hlídky" nezastavíme diskusí. Ty zastaví pouze "Demokratické hlídky" s ochotou použít fyzickou sílu. Na internetu je mnoho odkazů popisujících zvěrstva islámu a muslimů. Bohužel nikde není řešení. Chybí mi struktury odporu, obrany a zničení islámu. Muslimové vraždí a páchají násilí v nepředstavitelném měřítku a my diskutujem.

Islám a armáda

Povinná vojenská služba údajně zvedne počet vojáků, které má stát k dispozici. Proti komu? Proti mírovému Rusku? Vtrhneme s NATO do Srbska nebo obsadíme Katalánsko? Půjdeme bránit Albánce v Kosovu, protože jejich muslimská kultura nás nesmírně obohacuje?
Armáda má hlídat hranice. Proti komu? Teroristi mohou klidně přijet vlakem, autobusem, taxíkem … a to i bez dokladů nebo jako turisti. Profesionální voják má své povolání jako seberealizaci a jako zdroj příjmů. Voják civil se má opřít o loajalitu ke své zemi nebo ideály? Profesionální vojáci ví, že voják civil nemá ani loajalitu, ani motivaci, ani prospěch z konfliktů.

Islám a domobrana

Proč moji synové nebo já máme bojovat? Kvůli čemu? Kvůli komu? Proč mám jít a vraždit lidi, které neznám, neumím je identifikovat a nevím, čím mě nebo moji rodinu ohrožují?
Pokud vytvoříme armádu kombinovanou s domobranou, která bude tvrdě řešit např. muslimské "Šaría hlídky", které všude vznikají a opravdu v součinnosti s místním obyvatelstvem chránit velice tvrdě místní obyvatele a naše zvyky a práva, pak má armáda smysl. Obyčejní vojáci budou ideově shodní s veliteli.
Musí vzniknout právo odepřít boj a naopak volba se boje zúčastnit. Rychle nasaditelné jednotky s konkrétním cílem, proveditelností, odměnou. Motivace vojáků musí být zřejmá a odůvodnitelná. Jinak nevznikne loajalita.

Pokud to lehce shrnu

Bojuješ, protože máš naplnit ideály blábolících politiků, chránit něčí majetky, chránit agresivní NATO a Evropskou unii?
Bojuješ, protože chráníš svoji rodinu nebo přátele se stejnými životními hodnotami?
Řešení není ve vytvoření vélké a nákladné armády, ale ve vytvoření menších operativních jednotek, kde se vojáci znají. Motivace, loajalita, prospěch.

12.10.2017 R.G.