Blog o rodině
V=N Mystika
Ricky Maty
Ženy a muži
Práce zábavou
Ženy
pestrý index modrý
černobílý ze života width=
pestrý mail
Úvod stránek
Mapa stránek
kluci kluci

Ženy

Ženy a MužiŽeny a VztahyŽeny a ProžíváníŽeny a RoleSexualita

Jak muži vnímají ženy

Muži při setkání s ženou nejdříve vnímají krásu a přitažlivost. Vnímají také "ženskost-citovost". Při rozhovoru ocení inteligenci a intelekt, umění chovat se a takt. Při seznamování uvítají možnosti, které žena může do života přinést.Setkání s krásnou, přitažlivou ženou, která je inteligentní, tj. nejen ví jak na mě, dokáže se bavit o různých tématech a má neomezené možnosti v tom, jak prožít život, je setkání s bohyní :- )

Muži chtějí vidět a sáhnout si. To ženy vědí. Některé ženy se podle toho chovají. Preference toho, co se mužům líbí je velmi proměnlivá. Prozrazují nás pohledy - to, na co se díváme - zaměřujeme pozornost. I když se snažíme ovládat.
Muži spíše hodnotí, neprožívají tolik. Nemají tolik empatie. Proto je přitahuje "ženskost-citovost".

Inteligence je znakem toho, že si umíme poradit, nalézt řešení. Intelekt jsou vědomosti nebo naučené schopnosti. Vyprávění někoho, kdo umí mluvit o knihách, hudbě, cestování, fyzice, vesmíru, ale i dětech .... může být zajímavé. Dívat se na hezkou zahradu, poslouchat hru na nástroj nebo zpěv, cítit vůni dobrého jídla, jezdit na koni ... může být kouzelné.

Možnosti souvisí se zázemím a zkušenostmi. Možnosti nejsou jen o penězích nebo postavení. Dá se procestovat celý svět bez koruny v kapse. Dokážeš pomoci s výukou angličtiny pro mého syna? Umíš na úřadě nebo v práci prosadit to, co je potřeba? Tak proč to nenabídneš? Někdy stačí i maličkost. Pomůžeš při nakupování vybrat košili? Chceš se proletět k sopkám na Island nebo jezdit autem po Sardinii? Tak proč si o to neřekneš? Někdy stačí i maličkost. Chceš společníka na večeři kde budeš volně klábosit? Možnosti v životě jsou ve výše zobrazeném Vennově diagramu nejvíce variabilní.

Můj popis nemusí být nutně normou. Věkem se vnímání žen mění.

Robert, prosinec 2019