Blog o rodině
V=N Mystika
Ricky Maty
Ženy a muži
Práce zábavou
Ženy
pestrý index modrý
černobílý ze života width=
pestrý mail
Úvod stránek
Mapa stránek
kluci kluci

Ženy

Ženy a MužiŽeny a VztahyŽeny a ProžíváníŽeny a RoleSexualita

Ženy a Prožívání

Ženy jsou vnímavější než já. Očekávají, že pochopím jejich pohledy a co je skryto za tím co říkají. Očekávají že porozumím jejich řeči těla a že budu předvídat jejch potřeby. Předpokládají, že vím, co chtějí nebo potřebují. Domnívají se, že "umím čístjejich myšlenky". Ano, rozumějí emocím v podtextu řeči. Rádi mluví a jsou více optimistické. Protože lépe čtou řeč těla, snadno mě prokouknou při lhaní když se setkáme.

Vím, že někdy "číst myšlenky" neumím. Tvé hovory o problémech chápu jako žádost o jejich řešení, i když to tak není. Vím, že očekáváš, že budu na příjmu, budu se ti dívat do očí, občas přikývnu nebo řeknu: "to jo!, fakt?". Mám tě nechat domluvit, abys byla spokojená. Možná si pak budeš myslet, že jsem skvělý posluchač. Většinou neočekáváš, že budu při rozhovoru vždy mluvit, neočekáváš návrhy řešení. Naopak já bych měl přestat očekávat, že mi sama navrhneš kdy se budeme bavit, kde a jaká mohou být řešení. Chceš být utěšována a uklidňována. Ráda užíváš nepřímou řeč. Když řekneš "tak to nepřežiju," nemyslíš to doopravdy. Mluvíš, protože chceš udržovat vztahy a navazovat přátelství.
Něco o mně. Pokud mlčím, neznamená to že se zlobím, ale spíše hledám řešení. Většinou nemůžu současně hledat řešení a poslouchat nebo mluvit. Ty ano. Možná neumím číst myšlenky, poznám ale v tvém projevu, v kontextu řeči nebo psaném textu snahu o manipulaci.

Když při mluvení zvyšuješ hlas a já ho snižuju, flirtujeme?
Jsi mnohem citlivější na mé doteky, než já na tvé, proto se chceš objímat a mazlit. Když mě potkáš, neflirtuješ hned kvůli sexu, ale i kvůli intimitě dotyku. Máš špatnou náladu? Přitul se, nech se obejmout nebo se nech držet v náručí.

Robert, prosinec 2019