Blog o rodině
V=N Mystika
Ricky Maty
Ženy a muži
Práce zábavou
ŘízeníRozvody a sítěKe stažení, zdarmaJak přežítPráce s kamenemSlovanská unieExcel
křídla index černý
flekatý index modrý
svmodrý index černý
smrtihlav index černý
fešák index černý
fialový index černý
fialový index černý
flekatý domácí sítě
flekatý mail
Úvod stránek
Mapa stránek

Domácí sítě

Domácí sítěDomácí rozvodyZapojení RJ45 a RJ11Berevné schéma RJ45 a RJ11
HomeplugPropojení 2 PCSchodišťové přepínačeRozvodné skříně HR,SR,URInformační systémy

Rozvodné skříně HR,SR,UR ....

Rozvodné skříně .zip

Komprimovaný soubor. Po rozbalení obsahuje nekompletní, přesto rozsáhlý popis ústředen, hlavních rozvodů(HR), síťáků(SR), úráků(UR), DLC ....

Soubor obsahuje číslo rozvaděče a jeho skutečnou adresu. V poznámce může být uvedeno kde přesně se rozvaděč nachází nebo jak se k němu dostat. Také v poznámce bývají nutné doplňující údaje, které se nikam nevešly. Někdy je uvedena i GPS pozice pro navigaci. Ve sloupci kontakt může být uvedeno jméno a telefon správce nebo majitele objektu, který má klíče. Stává se, že je třeba se dopředu objednat. Pokud je ve sloupci přímej uvedeno "přímej", pak mezi HR a daným rozvaděčem nic není.

Soubor obsahuje tyto ústředny nebo HR:
Kralupy n/Vlt. Nerudova, Kralupy n/Vlt. nábř. J.Holuba, Mělník Tyršova, Mělník Loděnická, Neratovice, Bakov nad Jizerou, Brandýs nad Labem, Byšice, Čelákovice, Cítov, Český Brod, Dolní Beřkovice, Horní Vidim, Horní Počáply, Hospozín, Chvatěruby, Kojetice, Kokořín, Korycany, Kostelec nad Labem, Ledčice, Liběchov, Lysá nad Labem, Lužec nad Vltavou, Malý Újezd, Mšeno, Nebužely, Nelahozeves, Obříství, Olovnice, Otvovice, Sazená, Tursko, Úžice, Veltrusy, Velvary, Vidim, Vojkovice, Všetaty, Zdiby, Praha Březecká, Praha Lodžská, Praha Prosek, Praha Sokolovská.

Jsem z Kralup. Největší počet uvedených rozvaděčů je tedy z mého okolí. Se vzdáleností jejich počet klesá. U každého zaznamenaného rozvaděče jsem byl osobně. Poslední aktualizaci údajů jsem prováděl v červnu 2012.