Jaroslava Glosová rozená Nikodýmová 1

Jaroslava Glosová  Jaroslava Glosová  Jaroslava Glosová
Jaroslava Glosová ve věku kolem 30 - 40 let.

Jaroslava je dcerou Petra a Jany Nikodýmových (3, 4). Má sestru Janu. Jana (2) je rozená Vrbová a provdaná Řeháková.
Jája si vzala za muže Roberta (1) roku 2002 po krátké desetileté známosti :- ) Seznámili jsme se roku 1992. V únoru 2004 jsme měli pozitivní těhotenský test. Od toho dne víme, že se nám narodí potomek. Dnes spolu máme dva kluky. Richarda (20) a Matyáše (21).

Příběhy, historky, vyprávění.
O Jáje, mé ženě, mám spoustu příběhů v Blogu o rodině na webových sránkách pod odkazem www.butterflies.cz/ozivot.htm.
Jája vyrůstala v Holešovicích na Praze 7. Vyprávěla mi, že vždy raději kamarádila s klukama. Kolem bloku činžovních domů, kde vyrůstala se vytvořila parta, která řádila hlavně ve Stromovce. Pokud procházíme parkem Stromovka v Holešovicích, nezapomene nám mamka některou z historek odvyprávět. Nejraději má ty, jak prolézaly tehdy nepřístupnou Rudolfovu štolu, což je kanál, který zavlažoval Stromovku z řeky Vltavy už od dob císaře Rudolfa.

Svatba Jáji a Roberta 
Svatba Jáji a Roberta. Zleva Vendulka Syrová a její muž Pavel, Marie Schlesinerová, za Marií stojí Renda Glos, který drží syna Jaroslava, Jana Nikodýmová, za ní stojí manželka Rendy Jana Glosová, Petr Nikodým, Jana Řeháková manželka Mirka, nevěsta Jája, Mirek Řehák, ženich Robert, jeho mamka Jarmila Glosová, Richard Lochman
Vendulka, Marie a Jana Nikodýmová rozená Schlesingerová jsou sestry. Jana Řeháková a Jája Glosová jsou také sestry. Richard Lochman a na fotce malý Jaroslav Glos jsou bratři.